Koronawirus na Świecie

All countries
621,365,294
Zakażeni
Updated on 28 September 2022 16:02
All countries
600,104,197
Ozdrowieńcy
Updated on 28 September 2022 16:02
All countries
6,543,260
Zgony
Updated on 28 September 2022 16:02

Koronawirus na Świecie

All countries
621,365,294
Potwierdzone
Updated on 28 September 2022 16:02
All countries
600,104,197
Wyzdrowiało
Updated on 28 September 2022 16:02
All countries
6,543,260
Zgony
Updated on 28 September 2022 16:02
spot_img

Akcja manipulacja – Agnieszka Wojciechowska van Heukelom

Jako kobieta kategorycznie odcinam się od formy treści oraz przestępczych działań Strajku Kobiet

Demonstracje trwające od kilku dni w Polsce pod pretekstem obrony praw kobiet i ich rzekomo zagrożonej wolności nie mają w rzeczywistości nic wspólnego z obroną naszych praw.

Co do zasady praw kobiet nie można przecież artykułować jedynie jako prawa do aborcji. .

Kobieta jako człowiek ma wiele innych praw. Z perspektywy działań społecznych jakimi zajmuję się od lat dostrzegam ogromny fałsz w przekazie tych, którzy krzyczą najgłośniej czy nakłaniają innych do wychodzeni ana ulicę .

W mojej rodzinnej Łodzi uchodzącej za Miasto Kobiet żadna z tych , krzyczących na ulicach lewaczek nie broni na co dzień praw łodzianek. Nie reagują gdy kobiety w różnym wieku nękane są brutalnie i masowo przez czyścicieli kamienic, a ich bezpieczeństwo jest zagrożone. Nie interweniują gdy łodziankom lecą na głowy cegły albo walą się całe budynki. Milczą, gdy kobiety samotnie wychowujące dzieci czekają na mieszkania po kilkanaście – kilkadziesiąt lat a w tym czasie nie mają się gdzie podziać.

Radne i posłanki lewicy teraz uczestniczące w protestach i nawołując do nich nie robią dla tych kobiet nic, podobnie jak prezydent miasta Hanna Zdanowska. .

Rządząca Łodzią na okoliczność chwili deklaruje teraz obronę praw kobiet choć tysiące łodzianek to właśnie z powodu jej działań i nieudolności żyje w warunkach urągających godności człowieka, bez wody , ogrzewania, toalet. I to w XXI wieku

Nie mój protest

Jako osoba inteligentna, wrażliwa i wykształcona rozumiem, że moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna naruszać wolność innych .To samo dotyczy praw.

Podstawowy prawem każdego człowieka jest prawo do życia. Ono konstytuuje inne prawa człowieka i obywatela, o które wszyscy rzekomo tak się troszczą. Nie jest prawem kobiety zabijanie kogokolwiek. Nie wspomnę już o tym ,że liczne dziewczynki usuwane z łona matki w ramach aborcji to też są przecież małe kobiety. Pytam zatem co z ich prawami ? I w czym ma być gorsza mała dziewczynka w brzuchu od tej, która ją tam nosi ?

Zwolenniczki swobodnego dostępu do aborcji próbują niestety zaklinać rzeczywistość

Nie można poważnie traktować kogoś, kto boleje nad losem karpia niesionego w reklamówce ( z czym się zgadzam bo jestem przeciwna dręczeniu zwierząt ) a nie ma żadnych skrupułów w stosunku do dzieci wyrywanych brutalnie z łona matki. Protestujące rzekomo w obronie praw kobiet wulgarne dziewuchy wznoszą się na wyżyny hipokryzji. Działają przy tym wbrew logice i wszelkim przesłanko naukowym

Przekonują że oto w brzuchu dzika są małe dziki ale w brzuchu kobiety nie znajduje się mały człowiek ( ?!) Granice absurdu zostały już dawno przekroczone.

Dlatego z całą stanowczością twierdzę, że warto się kategorycznie odciąć od tego protestu.

Głupie treści w jeszcze głuszej formie

Przekaz tych, które wyszły na polskie ulice mnie jako kobietę obraża.

Nie chodzi tu tylko o skandaliczną, prostacką formę ale i treść.

Wulgarne dziewuchy wrzeszczące hasła w stylu „moja macica „ „moje ciało „traktują bowiem nas kobiety przedmiotowo sprowadzając do roli li tylko ciała albo reproduktorek. A przecież znaczymy znacznie więcej. Mamy rozum i duszę. Możemy się nimi kierować .

W XXI wieku, w dobie internetu i powszechnego dostępu do opieki medycznej można sterować swoją prokreacją w sposób jak najbardziej świadomy . Problem w tym, że liczne ‚panny gościnne w kroku“ oraz „łowcy skalpów łonowych“ traktują aborcję na życzenie jako sposób pozbywania się niechcianych czy nieplanowanych ciąż i regulację urodzeń,

Na takie podejście w cywilizowanym świecie nie powinno być miejsca. Ochrona życia ludzkiego jest miarą postępu i osiągnięciem cywilizacji

Przekaz feministek jest prosty – robię z dzieckiem nienarodzonym co chcę bo to moje ciało. Ale przecież taki pogląd jest wbrew nauce

Dziecko ma wszak oddzielne DNA . Z faktu ,że dostało geny matki nie wynika prawo własności. Dziecko ma w sobie geny obojga rodziców Idąc drogą myślenia feministek powinniśmy uznać, że ojciec dziecka ma takie samo prawo zadecydować czy dziecko ma się rodzić czy nie. A przecież często ojcowie nie mają na to żadnego wpływu. Co z ich prawami ? I co w sytuacji kiedy ojciec i matka nie mogą się zgodzić czy dziecko ma prawo żyć czy nie ?

Słuchając wywodów zwolenników aborcji odnoszę wrażenie, że dla licznych „pań gościnnych w kroku „oraz łowców skalpów łonowych usuwanie nieplanowanych i niechcianych ciąż jest sposobem na regulację urodzeń. Na to żadne cywilizowane społeczeństwo nie powinno się godzić.

Jak długo wulgarne, oszalałe z nienawiści i tryskające niewiedzą osoby nie udowodnią w sposób naukowy, że mają po dwie głowy, cztery ręce l cztery nogi tak długo to dodatkowe ciało w ich brzuchu należy do kogoś zupełnie innego.

Fałszywi prorocy

Walczące rzekomo w obronie praw kobiet a de facto naruszające naszą godność ordynarne i agresywne dziewuchy zdążyły już udowodnić, że nie chodzi im wcale o wyrok Trybunału Konstytucyjnego To był tylko pretekstem do totalnego ataku lewicowych anarchistów I to jak widać ataku przygotowanego. Od pierwszych chwil organizatorki otrzymują wsparcie od sfrustrowanych polityków Lewicy i Koalicji Obywatelskiej.

Słynąca z groteskowych wypowiedzi posłanka Joanna Scheuring – Wielgus, która na wcześniejszych protestach czarnych parasolek wznosiła entuzjastycznie okrzyki DOŚĆ DYKTATURY KOBIET w zeszłym tygodniu postanowiła wtargnąć do Kościoła zakłócając sprawowany obrządek i obrażając uczucia religijne za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3

Nie można pozwalać na to aby ci co prawo stanowią sami je łamali.

Wyjątkowo oburzający jest fakt, iż popełniając te przestępstwa posłanka rzekomo robiła to dla nas- kobiet. Uzurpowanie sobie prawa do występowania w naszym imieniu jest oczywistym nadużyciem funkcji. Trudno uznać też, że w chwili wtargnięcia do Kościołą i zakłóceni mszy posłanka pełniła swe obowiązki. W tamtym momencie nadużyła sprawowanej funkcji powołując się na działanie w imieniu tych, z których większość nie dała jej mandatu ani nie popiera takich zachowań.

Strach się bać co by było gdyby parlamentarzyści popełniając różne przestępstwa powoływali się na mandat wyborców. Złożyłam wniosek do Prokuratury Krajowej o ściganie Joanny Scheuring Wielgus. I mam nadzieję,że Prokuratura stanie na wysokości zadania. Przykładne ukaranie posłanki w tym wypadku leży w interesie społecznym. Scheuring Wielgus jest osobą publiczną, na której inni mogą się wszak wzorować.

Niestety niemal od pierwszych chwil protestu widać,że jest on nakręcany i podsycany.

Prezydent Hanna Zdanowska w Łodzi zachęca demonstrujące kobiety deklaracjami „ dziewczyny jestem z Wami „ Podczas ogłoszonego w środę strajku kobiet opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie pustego fotela w gabinecie.

Wyprowadzaniem kilkunastoletnich dziewcząt na łódzkie ulicę zajął się poseł Lewicy, dawny rzecznik klubu SLD Dariusz Joński. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu ! A tęczowy Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi każdego dnia pląsa po ulicach w towarzystwie nieletnich panienek i i gejów jednodniówek. Demonstrantom asystuje też inny towarzysz Trela, próbując powstrzymać działania policjantów naiwnymi pytaniami „ na jakiej podstawie legitymują ?“ . Trzeba przyznać,że jak na posła niezbyt bystry.

W Łodzi młodziutkie licealistki dostają sms-y z zachętą do udziału w proteście w zamian za usprawiedliwienie nieobecności w szkole ! Szkoły i puby pozamykane, nie m co robić więc część z nich korzysta. Niestety w życiu jak w teatrze lalek

Animatorzy za parawanem

W drugim tygodniu protestów już jest jasne że bunt wielu młodych dziewcząt w obronie rzekomo zagrożonej wolności i praw kobiet został sprytnie zaaranżowany. Dawni funkcjonariusze aparatu PRL przy wykorzystaniu sił lewackiej ekstremy szpetnie bawią się naszym kosztem. Pozbawieni przez obecny rząd licznych przywilejów i wysokich apanaży postanowili wykorzystać iskrę zapalną jaką stało się ostatnie orzeczenie TK Gdyby nie było tej okazji znaleźliby inną

Demonstrujące na ulicach naiwne acz wulgarne panienki są tylko mięsem armatnim w tej wojnie, w której najmniej chodzi o kobiety! Raczej o dokonanie siłowego przejęcia władzy skoro w sposób pokojowy tj przy pomocy kartki wyborczej kilka razy pod rząd już się nie udało.

Opublikowany dziś w mediach wspólny list podpisany przez dwustu generałów Wojska Polskiego , Policji, Straży Granicznej , Służb Specjalnych ( WSI , SB, UB ) , głownie emerytowanych zapowiadający możliwy rozlew krwi na polskich ulicach zabrzmiał groźnie

Jednocześnie kierownictwo tzw Strajku Kobiet powołało Radę Konsultacyjną w tak osobliwym, składzie, że równie dobrze mogłaby się nazywać Grupą Rekonstrukcyjną III RP .

Oprócz agentów służby bezpieczeństwa ( Michał Boni) weszli do niej Paweł Kasprzak ( Obywatele RP ) czy molestująca niejakiego Margot pisarka Suchanow. Protestujące zwerbalizowały swoje daleko idące i nie mające nic wspólnego z walką o prawa kobiet żądania. Co do zasady – nierealne. Twierdzą też,że oczekują spełnienia postulatów z demonstracji. To akurat zabawne bo najczęściej widywanym na protestach hasłem jest „j…ć „PiS. Tylko pytanie kto i jak miałby to zrealizować ?!

Resortowe dziecko, kojarzone z dziką reprywatyzacją i aferami deweloperskimi, przywódczyni Strajku Kobiet Marta Lempart żąda natychmiastowej dymisji rządu kierując jednocześnie do opozycji jedno i to samo słowo‚W………Ć.“ Powtarzane z uporem dwa wulgaryzmy plus przerywnik to trochę za mało, żeby przekazać cokolwiek. Ale odpowiada w ten sposób na wrześniowy apel Jerzego Urbana – Goebbelsa stanu wojennego w Polsce, który właśnie do takich zachowań tęczowe środowiska nawoływał ( wywiad dla GW 5.09.2020), reklamując się jednocześnie jako pieszczoch młodego pokolenia. Pokaż mi swojego guru powiem ci kim jesteś. Prowadząca do boju grupę kobiet Marta Lempart przekroczyła już dawno granice śmieszności ale zdaje się tego nie dostrzegać

Niestety to wszystko dzieje się w chwili gdy społeczeństwo walczy z istotnym acz niewidzialnym wrogiem pandemią COVID-19 a ta kosi żniwo .

Szpitalna rzeczywistość

Z perspektywy szpitalnego łóżka cała ta sprawa wygląda jeszcze inaczej. .Służby medyczne apelują o stosowanie się do obostrzeń ale rozbujana ulica żyje swoim życiem. Tymczasem biały personel jest już u kresu wytrzymałości . Wielu lekarzy w obliczu pandemii złożyło wypowiedzenia albo przebywa na zwolnieniach chorobowych. Niektórzy boją się nieznanej choroby, też mają rodziny. Inni zdążyli sami się zakazić

Brak wystarczającej ilości personelu powoduje, że pomoc nie zawsze dociera na czas

Z powodu pandemii w szpitalach niecovidowych obowiązują specjalne reguły.W Izbie Przyjęć ze względów bezpieczeństwa może przebywać jeden pacjent. Jeśli się zdarzy ktoś zarażony koronawirusem trzeba przerwać, wprowadzić procedury, wszystko zdezynfekować.

Naukowcy ostrzegają przed masowymi zakażeniami i zwracają uwagę, że nie mają już one charakteru ogniskowego tylko poziomy. To oznacza, że zarażamy wszyscy siebie nawzajem .

W tej sytuacji organizowanie zgromadzeń przez kogokolwiek ,w jakiejkolwiek nawet najbardziej słusznej sprawie jest działaniem skrajnie nieodpowiedzialnym i bezdusznym, Nie ma nic bardziej anty społecznego niż występowanie przeciwko zdrowiu i życiu zbiorowości.

Mimo to myślący wyłącznie o własnych profitach politycy opozycji zdają się tego nie dostrzegać. Kierująca protestami, ordynarna i agresywna Marta Lempart w ogóle o tym nie myśli Ma teraz swoje 5 minut. W ciągu kilku dni trwających protestów zebrała na prywatnym koncie prawie milion złotych.

Wróg nie śpi

Okręt zwany Polską został rozbujany na wzburzonych falach i otwartym morzu. Komuś bardzo zależy aby bujać go dalej. Destabilizacja Polski leży w interesie wielu. Wszak występując w obronie własnej racji stanu naruszamy poważne interesy innych Wystarczy wspomnieć słynny rurociąg na Baltyku (Nord Stream 2) czy amerykańską ustawę 447. Destabilizacja państwa polskiego jest na rękę naszym sąsiadom, wrogom a skłócony i podzielony naród staje się łatwym łupem.

Przewalająca się po ulicach wulgarna , agresywna ,atakująca wartości i profanująca miejsca dla nas święte tłuszcza to tak naprawdę w dużej części banda pożytecznych idiotów .Tych zawsze można znaleźć. Tym razem większość z nich to młode dziewczęta, często małoletnie, które nie mają jeszcze praw wyborczych .

Właśnie udowadniają, że MANIPULACJA JEST KOBIETĄ ! GLUPOTA TEŻ !

P.S.

Tuż przed oddaniem tego tekstu do druku świat obiegła informacja o atakach terrorystycznych w Wiedniu. Trudna walka z pandemią w wielu miejscach Europy odwróciła uwagę od innych spraw. A to jak widać rozzuchwala islamskich terrorystów. Przyczaili się na moment by teraz zadziałać z zaskoczenia. Młodzież wyprowadzana na ulice polskich miast min pod hasłami walki z Kościołem nie ma pojęcia co oznacza terror religijny Bezmyślnie trzymają tekturki z napisem“ to jest wojna“

Oby nie musieli doświadczyć na własnej skórze co to w praktyce znaczy !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_imgspot_img

Gorące tematy

Powiązane Artykuły