Koronawirus na Świecie

All countries
621,369,474
Zakażeni
Updated on 28 September 2022 18:03
All countries
600,109,010
Ozdrowieńcy
Updated on 28 September 2022 18:03
All countries
6,543,268
Zgony
Updated on 28 September 2022 18:03

Koronawirus na Świecie

All countries
621,369,474
Potwierdzone
Updated on 28 September 2022 18:03
All countries
600,109,010
Wyzdrowiało
Updated on 28 September 2022 18:03
All countries
6,543,268
Zgony
Updated on 28 September 2022 18:03
spot_img

Kościół Szatana – Mateusz Jerzmański

Błyskawica strajku kobiet jest symbolem satanistycznym. Wszyscy słyszeliśmy, że nawiązuje do symboli niemieckich, nazistowskiego SS czy Hitlerjugend. Można zapytać, gdzie Szatan? O jego znaku mówi Pismo Święte: „Widziałem Szatana, spadającego z Nieba jak błyskawica”. Łk 10,18.

W czasie płockiego marszu równości w 2019 roku Marta Lempart słyszała wulgarne okrzyki przeciwników. Wtedy aż kipiała z oburzenia. Mówią, że tylko krowa nie zmienia zdania, więc pani Marta po roku przestała się oburzać, a nawet wykorzystała jedno słowo oponentów jako hasło niesione na sztandarach marszu kobiet. Wiemy zatem, że Lempart krową nie jest. Na całym świecie te sympatyczne samice mleczne odetchnęły z ulgą.

To, jak marksistowska lewica manipuluje pojęciami, faktami, używa „mentalności Kalego” i ordynarnych kłamstw dla potrzeb propagandy, jest ogólnie znane, niemniej złapanie Marty za rękę może poprawić humor. Dobrym przykładem manipulacji jest hasło czarnego marszu: „Moje ciało, mój wybór”. Jest ono z gruntu fałszywe. Twoje ciało, to twoje DNA. Dziecko (nie zarodek), które nosisz pod sercem, ma DNA inne niż twoje ciało. Kłamstwo i zwodzenie jest też cechą innej, pokrewnej ideologii.

Analiza tagu #strajkkobiet na Wykop.pl przyniosła coś zaskakującego i bulwersującego zarazem. Użytkownik @pawel8989 wkleił obrazek tylnej okładki albumu Mansona „Antichrist Superstar”, na której widnieje błyskawica identyczna z logo strajku kobiet, otoczona hebrajskim tekstem zawierającym jedno z imion Złego [zdjęcie 1]. [https://www.wykop.pl/wpis/53553729/juz-wiem-jakim-logo-inspiruje-sie-strajkkobiet-nie/#comment-190019773]

Ci, którzy nie znają Marilyna Mansona, powinni wiedzieć, że jego muzyka nafaszerowana jest satanistycznym przekazem. Manson jest zafascynowany przekazem Antona LaVeya i Aleistera Crowleya, ojców nowoczesnego satanizmu. Warto zwrócić uwagę, że jedyne przykazanie nowoczesnego satanizmu brzmi niewinnie: „rób co chcesz” lub bardziej swojsko „róbta, co chceta”. Koresponduje to z ogólnym przekazem strajku kobiet „moje ciało, mój wybór” (zrobię, co zechcę). Wydawnictwa Mansona i innych grup muzycznych nawiązujących do satanizmu wprost ociekają tą symboliką (odwrócony krzyż, pentagram itd.). Błyskawica przewija się w różnych odsłonach. Trzeba zdać sobie sprawę z potęgi symbolu jako nośnika idei. Jest to swoisty znak wodny, odcisk palca. Po wielogodzinnej analizie można ocenić przekaz nurtu czy danej organizacji, ale wystarczy rzut oka na symbole, którymi się pieczętuje, aby z dużym prawdopodobieństwem określić z czym ma się do czynienia. Tak właśnie jest ze strajkiem kobiet: przekaz i logo są spójne. [zdjęcie 2]:

„Anton LaVey, z naszyjnikiem w kształcie pentagramu na szyi. W jedno z ramion gwiazdy wycelowana jest błyskawica. Po prawej kozia głowa Bafometa (antychrześcijańskiego bożka – przyp. tłum.) wpisana w pentagram. Anton LaVey wykorzystał ją jako symbol w swoim Kościele Szatana. Dookoła porozmieszczane są hebrajskie litery, które układają się w słowo „Lewiatan” (jedno z imion Szatana). Litery te pojawiają się również wokół symbolu używanego przez Mansona. Artysta zadedykował swoją autobiografię Antonowi LaVey’owi, został mianowany przez niego honorowym kapłanem Kościoła Szatana, wymienił go także w podziękowaniach, które umieścił w dołączonej do płyty Antichrist Superstar książeczce. Dodatkowo LaVey miał wielki wpływ filozoficzny na wczesny dorobek Mansona.”

[http://www.nachtkabarett.com/LogosAndSymbology/Shock/pl © Nick Kushner]

Pewnie usłyszymy, że to przypadek, zbieżność. Zgadza się wszystko: kolor tła i znaku, kształt oraz ogólny przekaz. Nie ma takich przypadków. Dyskusja jest potrzebna, ale ważna jest jej forma. To, że pojawiły się protesty, nie było zaskakujące. Kobiety nie pierwszy raz wyszły na ulice w tej sprawie. Zaskakująca była agresja wobec kościołów i profanacja mszy świętych, agresja. W początkowej fazie protestów Marta Lempart była bardzo radykalna:

– … Nie trzeba wchodzić do Kościoła czy niszczyć fasady.

Lempart:

– Ależ oczywiście, że trzeba…

– Gdzie tu jest tolerancja dla katolików?

– Tu jest tolerancja dla katolików.

– … że przerywają Mszę?

[pic.twitter.com/qoaQWxH7QY PikuśPOL (@pikus_pol)]

Rozpoznanie źródła symboliki strajku kobiet, która wywodzi się wprost z ideologii satanistycznej, tłumaczy tę postawę. Z czasem, organizatorzy protestów doszli do wniosku, że profanowanie kościołów budzi niechęć nawet we własnych szeregach. Narracja ta uległa złagodzeniu, ale znak pozostał.

Tak więc kawa na ławę: Zadam wam, nowoczesne kobiety, pytanie (z którym zostawię także Ciebie drogi Czytelniku): Czy wyszłybyście na ulicę profanować kościoły pod znakiem odwróconego krzyża, w myśl idei, aby robić, co się chce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_imgspot_img

Gorące tematy

Powiązane Artykuły